دانلود فیلم سکوت گبرا Gabra Silence با کیفیت عالی 1080p Full HD

فیلم ایرانی, ترسناک, هیجان انگیز | مخاطب : بزرگسال | سال تولید: 1394 | تاریخ انتشار: پاییز 1399 | مدت زمان: 1 ساعت و 16 دقیقه
0 از 10
100% رضایت
تعداد بازدید: 182 بازدید
کارگردان : رضا حسین آبادی
خلاصه داستان

سکوت گبرا در خصوص دختری به نام غزل است که در خارج از کشور زندگی می کند و به خاطر فروش ارث و میراث پدر بزرگ خود به یکی از شهرستان های ایران می آید. وقتی وارد شهر می شود، با اتفاقات غیر منتظره ای رو به رو می شود تا اینکه…

درباره فیلم .
بازیگران: .


کیفیت: انتخابی کاربر | حجم: متغیر

بازیگران فیلم سکوت گبرا :

محمود عزیزی، بهار محمدپور، حسین سلیمانی، امید سبیلی، بهزاد خداویسی، مهدی فقیه ، سعیده عرب

درباره فیلم :

فیلم ایرانی ترسناک < سکوت گبرا > فیلمی در ژانر ترسناک و هیجان انگیز است که در سال 1394 ساخته شده است ولی اکران آن در سال 1399 اتفاق افتاد . کارگردان این فیلم رضا حسین آبادی میباشد . نویسندگی کار را نیز خود ایشان انجام داده اند . لازم به ذکر است که فیلم برای اولین بار و نخستین نمایش و اکرانش را در سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه پانزده تجربه کرد . این نمایش با حضور عوامل فیلم انجام شد .

داستان فیلم سکوت گبرا :

قصه فیلم درباره دختری جوان است که ساکن خارج از اران بوده و پس از سال ها برای تقسیم ارث به ایران بازگشته و راهی شهر شیراز میشود . روستایی قدیمی و مخوف در شیراز که طبق داستان های قدیمی در تسخیر جن ها میباشد . با دسیسه ها و نقشه هایی بعضی از ساکنین و افراد دیگر او دچار دردسرهای ترسناک و مخوف میشود ….

 

اسکرین شات از محیط فیلم ترسناک سکوت گبرا :

سکوت گبرا
sokoute-gabra

فیلم ایرانی ترسناک سکوت گبرا را میتوانید با کیفیت عالی و بصورت کاملا قانونی و مصرف اینترنت نیم بها از سایت رها سریال  دانلود کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.