بیوگرافی علی صادقی متولد 10 آذر 1359 همراه با آرشیو فیلم و سریال

بیوگرافی علی صادقی متولد 10 آذر 1359 همراه با آرشیو فیلم و سریال
| علی صادقی
0 از 10
0% رضایت
تعداد بازدید: 64 بازدید
خلاصه داستان

علی صادقی (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۹)بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. سریال بهترین تابستان من با نگاهی طنز به مقوله جنگ ایران و عراق با بازی علی صادقی با دوبله افشین زی نوری آغاز شهرت وی بود که چند سال بعد و در همکاری با رضا عطاران در سریال‌های خانه به دوش و متهم گریخت […]علی صادقی (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۹)بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. سریال بهترین تابستان من با نگاهی طنز به مقوله جنگ ایران و عراق با بازی علی صادقی با دوبله افشین زی نوری آغاز شهرت وی بود که چند سال بعد و در همکاری با رضا عطاران در سریال‌های خانه به دوش و متهم گریخت به اوج رسید.

 

 آرشیو فیلم های علی صادقی 

 

علی صادقی سالهاست ازدواج کرده اما فرزندی ندراد ، مدتی از ملیکا زارعی (خاله شادونه) بعنوان همسر وی نام برده می شد که صحت ندارد. او همچنین درباره تیپ و ظاهر خود میگوید: منکر این نمی شوم که تنوع در لباس پوشیدن را دوست ندارم. یک جورایی خیلی لباس باز هستم و سبک خودم را دارم اهل مد روز نیستم .اما به یکسری مسائل مثل رنگ ها اهمیت می دهم و اگر بدون کلاه باشم انگاری چیزی کم دارم یا گم کرده ام.

درباره موسیقی نیز اینگونه نظر میدهد:موسیقی عشق من است. می گویم عشق چون اگر ههمه روزم را با موسیقی پر کنم بازهم خسته نمی شوم .به همین خاطر می خواهم در آینده جدی تر دنبالش کنم.موسیقی مورد علاقم الکترونیک است و گهگاهی هم در خانه قطعاتی برای دل خودم می سازم. که اگر شرایطش پیش بیاد یک آلبوم بی کلام روانه بازار می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.